Styrelse

Ordförande
Birgitta Johansson
0708 - 50 56 20
birgitta.j@magiliam.se

Vice Ordförande
Petra Schollin-Löwbom
035 -21 85 55
petra.schollin.lofbom@gmail.com

Ledamot
Mats Österborg
035 - 17 76 60
osterborg@acta.n.se

Ledamot
Claes Nilsson
035 - 295 90 50
claes.nilsson@danskebank.se

Ledamot
Anders Bergman
0703 - 37 37 40
anders@brissmans.se

Ledamot
Johanna Stakeberg
035 - 15 26 85
johanna.stakeberg@lfhalland.se

Ledamot
Birgitta Persson
076 - 195 67 05
birgitta.pers@hotmail.com

Suppleant
Magnus Karlsson
070-269 86 35
magnus@gotekarlssonfoto.se

Suppleant
Anette Mellgren
070-566 68 05
mellgren.anette@telia.com

Suppleant
Linda Wennerholm
arb. 010-224 33 01
privat. 0707-52 07 31
linda.wennerholm69@gmail.com
linda.wennerholm@lanstyrelsen.se

 

 

 

Bli Medlem


Alla är hjärtligt välkomna som medlem i Halmstad Handelsförening. Ju fler medlemmar vi är, ju större möjlighet har vi att påverka.

Bli medlem »

Ekonomipriset


Halmstads Handelsförening delar ut Ekonomipriset på Galan för Halmstads näringsliv då företagsamheten i kommunen hyllas.

Ekonomipriset »