Styrelse

Ordförande
Birgitta Johansson
0708 - 50 56 20
birgitta.j@magiliam.se

Vice Ordförande
Johanna Stakeberg
-
johanna@csrvastsverige.se

Ledamot
Mats Österborg
035 - 17 76 60
osterborg@acta.n.se

Ledamot
Claes Nilsson
035 - 295 90 50
claes.nilsson@danskebank.se

Ledamot
Anders Bergman
0703 - 37 37 40
anders@brissmans.se

Ledamot
Magnus Karlsson
070-269 86 35
magnus@gotekarlssonfoto.se

Ledamot
Birgitta Persson
076 - 195 67 05
birgitta.pers@hotmail.com

Suppleant
Camilla Book Jakobsson
-
heagard@bpl.se

Suppleant
Stefan Petersson
-
stefan.petersson@spinnab.se

Suppleant
Rigmor Wilderoth
-
rigmor.wilderoth@gmail.com

 

 

 

Bli Medlem


Alla är hjärtligt välkomna som medlem i Halmstad Handelsförening. Ju fler medlemmar vi är, ju större möjlighet har vi att påverka.

Bli medlem »

Ekonomipriset


Halmstads Handelsförening delar ut Ekonomipriset på Galan för Halmstads näringsliv då företagsamheten i kommunen hyllas.

Ekonomipriset »